Sušičky prádla vás už nesežerou

Screen Shot 2015-06-10 at 15.46.20Pravidelně vás informujeme na našich stránkách i o novinkách v oblasti spotřebičů. To, že se sušičky prádla pomalu přesouvají z kategorie maximálních žroutů energie do úspornějších vod už asi nikoho nepřekvapí. Právě spotřeba energie a vysoká cena, byli dlouhou dobu překážkou pro většinu potenciálních kupců. Přitom možnost usušit svršky, které venku zkropil déšť nebo usušit prádlo, které jste zrovna vytáhli z pračky, by ocenila nejedna hospodyňka.

S tím jak klesají ceny sušiček se dostávají stále více do domácností. Klesá také spotřeba energie. Sušičky rozlišujeme na ty, které vytápějí pomocí topného tělesa a na ty, které mají tepelné čerpadlo. Právě ty s tepelným čerpadlem mají menší odběr energie.

Kdo se pro sušičku rozhodne, bude ale zřejmě nakonec stejně rozhodovat podle možností umístění. V prodeji jsou jak vestavné, tak vlně stojící, sušičky s různým objemem a různými rozměry. Pravděpodobně nejjednodušší je koupě sušičky kombinované přímo s pračkou.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: